+38 (04744) 3-20-50
Меню
Остання редакція: 16 березеня 2016

Ірина Олійниченко, 31-гр, ф-т менеджменту

Влітку 2015 року я проходила практику на фермі біля міста Корпілахті, Фінляндія. Ферма спеціалізується на вирощуванні полуниць. Щоліта фермери з Фінляндії потребують допомоги збирачів врожаю на фермерських господарствах, тому запрошують сезонних працівників. Робота на фермах не з легких, але гідно оплачувана, при цьому  не потрібно знати  фінську мову. Мовою спілкування зазвичай є  англійська. Мій рівень англійської мови був достатнім для спілкування з роботодавцем та іншими учасниками програми з різних країн. Під час практики я не тільки дізналася багато нового про вирощування полуниці, а й розширила кругозір, познайомилася з культурою, традиціями та звичаями фінів. Особливо мене вразило відношення фінів до природи та любов до своєї країни, яку називають "країною тисячі озер". Також пізнала культуру та  національні особливості тайців, з якими ми разом працювали на фермі та весело проводили вільний час.

Сподіваюся  в майбутньому ще побувати в різних країнах, але тепер упевнена, що необхідно покращувати знання англійської мови, як основної мови міжнародного спілкування.

Останні новини

Міжнародний день англійської мови Читати повністю

Міжнародний день англійської мови

23 квітня світ відзначає Міжнародний день англійської мови. Ця іноземна — одна з офіційних мов таких міжнародних організацій, як ООН, НАТО, ЮНЕСКО. Англійською розмовляють наука, бізнес, технології, освіта, торгівля, політика, економіка і релігія.

Читати повністю

Адаменко Катерина, студентка ІІ курсу факультету менеджменту, стала переможницею в номінації «За оригінальність творчих розмислів» у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)Читати повністю

Адаменко Катерина, студентка ІІ курсу факультету менеджменту, стала переможницею в номінації «За оригінальність творчих розмислів» у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)

Читати повністю

Всі новини