+38 (04744) 3-20-50
Остання редакція: 16 березеня 2016

Ірина Олійниченко, 31-гр, ф-т менеджменту

Влітку 2015 року я проходила практику на фермі біля міста Корпілахті, Фінляндія. Ферма спеціалізується на вирощуванні полуниць. Щоліта фермери з Фінляндії потребують допомоги збирачів врожаю на фермерських господарствах, тому запрошують сезонних працівників. Робота на фермах не з легких, але гідно оплачувана, при цьому  не потрібно знати  фінську мову. Мовою спілкування зазвичай є  англійська. Мій рівень англійської мови був достатнім для спілкування з роботодавцем та іншими учасниками програми з різних країн. Під час практики я не тільки дізналася багато нового про вирощування полуниці, а й розширила кругозір, познайомилася з культурою, традиціями та звичаями фінів. Особливо мене вразило відношення фінів до природи та любов до своєї країни, яку називають "країною тисячі озер". Також пізнала культуру та  національні особливості тайців, з якими ми разом працювали на фермі та весело проводили вільний час.

Сподіваюся  в майбутньому ще побувати в різних країнах, але тепер упевнена, що необхідно покращувати знання англійської мови, як основної мови міжнародного спілкування.