+38 (04744) 3-20-50
Меню
Остання редакція: 16 березеня 2016

Ірина Олійниченко, 31-гр, ф-т менеджменту

Влітку 2015 року я проходила практику на фермі біля міста Корпілахті, Фінляндія. Ферма спеціалізується на вирощуванні полуниць. Щоліта фермери з Фінляндії потребують допомоги збирачів врожаю на фермерських господарствах, тому запрошують сезонних працівників. Робота на фермах не з легких, але гідно оплачувана, при цьому  не потрібно знати  фінську мову. Мовою спілкування зазвичай є  англійська. Мій рівень англійської мови був достатнім для спілкування з роботодавцем та іншими учасниками програми з різних країн. Під час практики я не тільки дізналася багато нового про вирощування полуниці, а й розширила кругозір, познайомилася з культурою, традиціями та звичаями фінів. Особливо мене вразило відношення фінів до природи та любов до своєї країни, яку називають "країною тисячі озер". Також пізнала культуру та  національні особливості тайців, з якими ми разом працювали на фермі та весело проводили вільний час.

Сподіваюся  в майбутньому ще побувати в різних країнах, але тепер упевнена, що необхідно покращувати знання англійської мови, як основної мови міжнародного спілкування.

Останні новини

Участь викладача кафедри української та іноземних мов  Уманського національного університету садівництва  у заході-презентації «Стратегія розвитку позашкільної освіти»Читати повністю

Участь викладача кафедри української та іноземних мов Уманського національного університету садівництва у заході-презентації «Стратегія розвитку позашкільної освіти»

Читати повністю

Міжнародний день англійської мови Читати повністю

Міжнародний день англійської мови

23 квітня світ відзначає Міжнародний день англійської мови. Ця іноземна — одна з офіційних мов таких міжнародних організацій, як ООН, НАТО, ЮНЕСКО. Англійською розмовляють наука, бізнес, технології, освіта, торгівля, політика, економіка і релігія.

Читати повністю

Адаменко Катерина, студентка ІІ курсу факультету менеджменту, стала переможницею в номінації «За оригінальність творчих розмислів» у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)Читати повністю

Адаменко Катерина, студентка ІІ курсу факультету менеджменту, стала переможницею в номінації «За оригінальність творчих розмислів» у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)

Читати повністю

Всі новини