+38 (04744) 3-20-50
Меню
Остання редакція: 16 березеня 2016

Ірина Олійниченко, 31-гр, ф-т менеджменту

Влітку 2015 року я проходила практику на фермі біля міста Корпілахті, Фінляндія. Ферма спеціалізується на вирощуванні полуниць. Щоліта фермери з Фінляндії потребують допомоги збирачів врожаю на фермерських господарствах, тому запрошують сезонних працівників. Робота на фермах не з легких, але гідно оплачувана, при цьому  не потрібно знати  фінську мову. Мовою спілкування зазвичай є  англійська. Мій рівень англійської мови був достатнім для спілкування з роботодавцем та іншими учасниками програми з різних країн. Під час практики я не тільки дізналася багато нового про вирощування полуниці, а й розширила кругозір, познайомилася з культурою, традиціями та звичаями фінів. Особливо мене вразило відношення фінів до природи та любов до своєї країни, яку називають "країною тисячі озер". Також пізнала культуру та  національні особливості тайців, з якими ми разом працювали на фермі та весело проводили вільний час.

Сподіваюся  в майбутньому ще побувати в різних країнах, але тепер упевнена, що необхідно покращувати знання англійської мови, як основної мови міжнародного спілкування.

Останні новини

ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ЧИТАННЯЧитати повністю

ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ЧИТАННЯ

12 березня 2019 р. на кафедрі української та іноземних мов Уманського НУС відбулися Шевченківські читання, у яких взяли участь студенти І курсу університету та викладачі кафедри

Читати повністю

УЧАСТЬ ЗАВІДУВАЧА КАФЕДРИ У ПРЕЗЕНТАЦІЇ САЙТУ «SPEAK UKRAINIAN»Читати повністю

УЧАСТЬ ЗАВІДУВАЧА КАФЕДРИ У ПРЕЗЕНТАЦІЇ САЙТУ «SPEAK UKRAINIAN»

Завідувач кафедри української та іноземних мов Уманського національного університету садівництва Наталія Комісаренко відвідала презентацію сайту з вивчення української мови для іноземців «SPEAK UKRAINIAN», розробленого до Міжнародного дня рідної мови.

Читати повністю

Всі новини