+38 (04744) 3-20-50
Меню
Остання редакція: 15 грудня 2015

Сергій Васільєв, 31-т, ф-т менеджменту

Влітку 2015 року я проходив практику в Іспанії. Мій рівень володіння англійською мовою, яку я почав вивчати в школі  та продовжив в університеті, виявився достатнім для участі у програмі, метою якої є вивчення туристичних особливостей та готельно-ресторанних відмінностей різних країн. Знання англійської мови дозволяло мені вільно спілкуватися із керівництвом, співпрацівниками та клієнтами готелів та ресторанів, в яких я проходив практику, а також ознайомитися з побутом, звичаями, та особливостями Іспанії. До того ж з`явилася можливість подорожувати  та знайомитися з цікавими людьми, які стали моїми друзями. Можливість практикуватися за кордоном надихнула мене на поглиблене вивчення англійської та французької мов, почав вивчати іспанську. Планую пройти практику і в інших країнах Європи та Азії. Сподіваюсь, що досвід роботи за кордоном  та рекомендації моїх безпосередніх керівників та менеджерів допоможуть мені знайти високооплачувану  роботу у майбутньому.

Останні новини

Участь викладача кафедри української та іноземних мов  Уманського національного університету садівництва  у заході-презентації «Стратегія розвитку позашкільної освіти»Читати повністю

Участь викладача кафедри української та іноземних мов Уманського національного університету садівництва у заході-презентації «Стратегія розвитку позашкільної освіти»

Читати повністю

Міжнародний день англійської мови Читати повністю

Міжнародний день англійської мови

23 квітня світ відзначає Міжнародний день англійської мови. Ця іноземна — одна з офіційних мов таких міжнародних організацій, як ООН, НАТО, ЮНЕСКО. Англійською розмовляють наука, бізнес, технології, освіта, торгівля, політика, економіка і релігія.

Читати повністю

Адаменко Катерина, студентка ІІ курсу факультету менеджменту, стала переможницею в номінації «За оригінальність творчих розмислів» у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)Читати повністю

Адаменко Катерина, студентка ІІ курсу факультету менеджменту, стала переможницею в номінації «За оригінальність творчих розмислів» у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)

Читати повністю

Всі новини