05.11.2019
До Дня української писемності та мови Українське радіо проводить щорічну акцію "Всеукраїнський радіодиктант національної єдності"Читати повністю

12.10.2019
Секційне засідання на кафедрі української та іноземних мов  у рамках ІХ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Менеджмент ХХІ століття: проблеми і перспективи»   Читати повністю

Секційне засідання на кафедрі української та іноземних мов у рамках ІХ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Менеджмент ХХІ століття: проблеми і перспективи»

10.10.2019
В Уманському НУС стартував Х Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Читати повністю

Мета конкурсу - вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПОЕТИЧНОЇ АНТОЛОГІЇ УМАНЩИНИ   Читати повністю

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПОЕТИЧНОЇ АНТОЛОГІЇ УМАНЩИНИ

Нещодавно доцент кафедри української та іноземних мов Олег Лазарєв взяв участь у презентації унікального видання – першої антології творів поетів Уманського району «Поетичний вінок Уманщини».