ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПОЕТИЧНОЇ АНТОЛОГІЇ УМАНЩИНИ   Читати повністю

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПОЕТИЧНОЇ АНТОЛОГІЇ УМАНЩИНИ

Нещодавно доцент кафедри української та іноземних мов Олег Лазарєв взяв участь у презентації унікального видання – першої антології творів поетів Уманського району «Поетичний вінок Уманщини».

22.05.2019
Участь викладачів кафедри у Міжнародній науковій конференції ТЕРЕЧитати повністю

Участь викладачів кафедри у Міжнародній науковій конференції ТЕРЕ

16-18 травня 2019 року у м. Краків (Польща) відбулася 12 Міжнародна наукова конференція ТЕРЕ (Teacher education policy in Europe) «Якісні вчителі та якісне навчання вчителів: дослідження, політика та практика»

24.04.2019
СЕКЦІЙНІ ЗАСІДАННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ НАУКОВОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ Читати повністю

СЕКЦІЙНІ ЗАСІДАННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ НАУКОВОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ

Традиційно в Уманському національному університеті садівництва відбулася Всеукраїнська студентська наукова конференція, цьогоріч приурочена до 175-річчя рідної Alma mater.

24.04.2019
«Французька весна» на Всеукраїнській науковій студентській конференції 2019Читати повністю

«Французька весна» на Всеукраїнській науковій студентській конференції 2019

У рамках наукової студентської конференції проведено заходи «франкофонії» або «французької весни», які щовесни традиційно проводяться у місті Умань