Остання редакція: 01 листопада 2018

АКТУАЛЬНІ ПРОФЕСІЇ НА РИНКУ ПРАЦІ

Наприкінці жовтня доцент кафедри української та іноземних мов Яна Бечко та доцент кафедри обліку і оподаткування Валентин Бечко вкотре зустрілися з учнями 10 і 11 класів Уманської ЗОШ № 1. Цього разу викладачі та учні мали змогу поспілкуватися на досить цікаву тему, а саме “Актуальні професії на ринку праці”. Варто зауважити, що учні були досить активними у спілкуванні, задавали багато запитань, вступали у дискусію і, в результаті, з’ясували якими якостями необхідно володіти фахівцеві, щоб досягти успіху у своїй професійній сфері. Необхідно зазначити, що сучасна молодь активна, креативна і чітко ставить перед собою мету. Ми щиро дякуємо учням 10 та 11 класів за цікаву зустріч та обговорення, адже таке жваве двобічне спілкування дозволяє не лише обмінятися інформацією, а й набути досвіду у веденні дискусії. Висловлюємо щиру подяку адміністрації школи за теплий прийом та бажаємо випускникам здійснення усіх планів та мрій.

Доцент кафедри української та іноземних мов,

кандидат філологічних наук Яна Бечко