Остання редакція: 03 травня 2017

І лунає неповторна французька пісня

Кажуть, що у Франції все починається з пісні. Але коли почали співати? Ніхто не знає. Співали, напевно, завжди. Але в кожній країні свої пісні. Різні пісні співають в Парижі і в Брюсселі, на Сейшелах і у Квебеку. А знати пісні країни, розуміти їх, – це означає краще знати і розуміти власне країну, душу її народу.

З ініціативи асоціації міст-побратимів в рамках заходів, присвячених «Французькій весні», на кафедрі української та іноземних мов Уманського НУС відбувся День французької пісні. Захід було проведено старшим викладачем, кандидатом педагогічних наук Олегом Лазарєвим та  доцентом, кандидатом філологічних наук Яною Бечко зі студентами 21тм групи, які вивчають французьку мову як другу іноземну. З самого ранку на кафедрі лунали найпопулярніші французькі хіти. Під час заходу студенти ознайомились з творчістю французьких виконавців (Едіт Піаф, Дезірель, Шарль Ознавур, Джо Дассен, Мірей Матьє, Мілен Фармер, Ванесса Параді, Патрісія Каас, Алізе та інші). Студенти розширили свої знання про історію та культуру Франції, насолоджувались неповторністю і самобутністю французької пісні. Водночас у студентів удосконалювалась культура спілкування і виховувався інтерес до пісенної культури країни, мова якої вивчається. Не забули також і про навчальні моменти: студенти розвивали навички аудіювання, мовленнєвий слух, логічне мислення. День французької пісні пройшов у теплій атмосфері французької музики.