Остання редакція: 04 грудня 2018

30 листопада 2018р. у Черкаському національному університеті  імені Богдана Хмельницького відбувся ІІ (обласний) етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, у якому взяли участь близько 80 учасників.

Уманський національний університет садівництва представляла Грицай Каріна – студентка І курсу факультету економіки та підприємництва, спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування» (викладач Каричковська С. П.), яка перемогла у І (місцевому) турі конкурсу.

Урочисту частину розпочав директор інституту української філології та соціальних комунікацій  Погрібний Ігор Іванович, який закликав усіх присутніх не лише знати українську мову, а й не соромитися користуватися нею. Адже метою конкурсу є сприяння утвердження статусу української мови як державної, піднесення її престижу, виховання у молодого покоління українців поваги до мови свого народу.

Викладачі кафедри української та іноземних мов чекають  результатів та бажають нашій учасниці перемоги!

Людмила Мовчан, к. пед. н., ст. викладач

кафедри української та іноземних мов