Остання редакція: 22 квітня 2018

Адаменко Катерина, студентка ІІ курсу факультету менеджменту, стала переможницею в номінації «За оригінальність творчих розмислів» у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)

18-20 квітня 2018р. у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського (факультет філології й журналістики) відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)».  Олімпіада включала проведення ІІІ турів: І тур – виконання письмових завдань; ІІ тур – творчий конкурс; ІІІ тур – публічний виступ.

В олімпіаді взяли участь майже 100 осіб з різних міст України (Київ, Одеса, Тернопіль, Рівне, Миколаїв, Харків, Хмельницький, Біла Церква, Бердянськ, Львів, Ніжин, Житомир, Чернігів, Переяслав-Хмельницький, Вінниця, Дрогобич).  Уманський національний університет садівництва представляла Адаменко Катерина – студентка ІІ курсу факультету менеджменту, спеціальність «Менеджмент», науковий керівник – ст. викладач кафедри української та іноземних мов, к. пед. н.  Людмила Мовчан.

Відповідно до рішення членів журі ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)» Адаменко Катерина нагороджена грамотою за перемогу у другому турі в номінації «За оригінальність творчих розмислів».

Творчий конкурс включав в себе написання твору-роздуму на запропоновану тему. Члени журі враховували повноту розкриття змісту, логічність і послідовність викладу, наявність і доречність прикладів, відповідність тексту певному типу мовлення, багатство словника, наявність засобів образності та мовне оформлення.

Викладачі кафедри української та іноземних мов пишаються здобутками студентки та бажають їй міцного здоров’я і подальших перемог!

Людмила Мовчан, к. пед. н., ст. викладач

кафедри української та іноземних мов