Остання редакція: 09 листопада 2017

Співпраця кафедри української та іноземних мов зі школами міста Умані

Профорієнтаційна робота є невід’ємною частиною діяльності Уманського НУС. 8 жовтня до Уманського національного університету садівництва разом із класним керівником Ольгою Анатоліївною Харченко завітали учні одинадцятого класу Уманської загальноосвітньої школи № 8. Після цікавої екскурсії науковою бібліотекою хлопці та дівчата відвідали літературне свято «Рідне слово– материнська мова», організоване викладачами кафедри української та іноземних мов в рамках Тижня української мови та писемності. Учні ЗОШ № 8 також взяли участь у  цьому заході. Зокрема, учениця 11 класу Джумига Анна прочитала вірш «Як воду п’ю із чистої криниці». Усіх учасників свята за гарне виконання віршів та пісень присутні нагородили гучними оплесками. Особливі враження глядачі отримали від постановки уривка вистави за п’єсою Михайла Старицького «За двома зайцями».

Свято проходило у  дружній та теплій атмосфері. Після його завершення майбутні випускники відчули інтерес до подальшого навчання саме в Уманському національному університеті садівництва. Присутні могли побачити й переконатися, що у нашому виші не лише навчають, а й дбають про всебічний розвиток студентів.

Викладачі кафедри української та іноземних мов і надалі будуть проводити таку роботу.

Завідувач кафедри

української та іноземних мов