+38 (04744) 3-20-50
Меню
Остання редакція: 05 травня 2016

Організаційно-виховна робота

Виховна робота в Уманському  національному університеті садівництва здійснюється на засадах демократизму, з використанням виховного потенціалу студентського самоврядування і спрямовується на забезпечення гармонійного цілісного розвитку особистості, здатної до самоосвіти, саморозвитку, самостійного мислення, суспільного вибору та життєдіяльності на основі співпраці організаторів виховного процесу з батьками та громадськими організаціями.

Основні напрями виховання студентської молоді:

Патріотичне виховання - виховання патріотичних почуттів, ідеалів служіння власному народу, державі. Воно націлене на формування громадянина-патріота, сприяє усвідомленню громадянських обов'язків, почуття відповідальності за долю Вітчизни через навчальні курси, діяльність студентських наукових гуртків, конференцій, екскурсій по історичних місцях.

Правове виховання - направлене на формування правової культури, що передбачає прищеплення поваги до прав й свобод людини й громадянина.

Моральне виховання - розвиток моральних якостей в процесі навчання основним курсам й дисциплінам етичного циклу, а також через діяльність служб людини, роботу наставників, викладачів й всю систему позааудиторної роботи.

Художньо-естетичне виховання - розвиток естетичних почуттів, смаків, творчого започаткування в навчальному процесі на лекціях естетичного циклу, а також через діяльність клубів, гуртків, студій. 

Фізичне виховання - ствердження здорового образу життя як невід'ємного елементу загальної культури особистості через заняття фізичною культурою, в спортивних секціях, клубах, участь в спортивних іграх, змаганнях, туристичних походах.

Екологічне виховання - формування екологічної культури особистості через навчальні курси дисциплін, а також через роботу студентських наукових гуртків, екскурсії в музеї, на природу, туристичні подорожі.

Трудове виховання - зв'язане з навчальною діяльністю, з участю в роботі трудових студентських загонів у канікулярний час.

Основні види організаційно-виховної роботи:

Участь у засіданнях кафедри, нарадах, методичних семінарах та обговореннях актуальних проблем науки та педагогічної майстерності.

Участь у підготовці і проведенні заходів на рівні факультету або університету.

Виконання обов’язків куратора академічної групи.

Проведення організаційно-виховної години в групі на певну тему.

Організація, підготовка і проведення тематичних вечорів зі студентами.

Організація, підготовка і проведення культурно-просвітницької зустрічі студентів з представниками творчої інтелігенції, цікавими особистостями.

Забезпечення участі студентів у культурно-масових заходах, які проводяться іншими організаторами на факультеті чи в університеті.

Організація і відвідування студентами вистав, концертів, інших культурно-просвітницьких заходів.

Підготовка, організація і проведення творчих конкурсів серед студентів, НПП, співробітників.

Індивідуальна виховна робота, яку виконують зі студентами в позанавчальний час наставники студентських груп.

Чергування в гуртожитках за планом.

Участь у профорієнтаційній роботі та довузівській підготовці. Викладачі кафедри активно співпрацюють з викладацьким складом та учнями уманських шкіл, а також шкіл Черкаської області. Так, за перший семестр 2015-2016 н.р. викладачі кафедри провели 3 заходи за участі старшокласників ЗОШ № 8 та ЗОШ № 9 м. Умані:

  • освітньо-виховний захід «Моя Україна – на світі єдина!» (зустріч із заслуженим майстром народної творчості України Оленою Поліщук);
  • мовознавчу гру «Мова моя калинова»;
  • семінар-практикум «Плідна співпраця школи з ВНЗ як шлях до реалізації єдиної системи неперервної освіти».

За результатами огляду-конкурсу «Краща академічна група університету», який проходив протягом 2015-2016 навчального року, 41-з група факультету менеджменту (куратор Комісаренко Н.О.) здобула ІІІ місце.

Викладачі кафедри  Кобилянська В. О., Кравчук І.О. працюють на підготовчих курсах з української мови та літератури, англійської мови. Вони мають великий досвід роботи, добре знають процес проведення ЗНО, вимоги до оформлення робіт, типи завдань і питань; вони в курсі останніх змін і нововведень, що надає слухачам курсів реальну можливість якісно підготуватись до зовнішнього незалежного оцінювання.

Останні новини

Різдвяні традиції ВеликобританіїЧитати повністю

Різдвяні традиції Великобританії

25 грудня відзначається Католицьке Різдво. Це найбільше свято в католицькому світі, воно припадає на найдовшу в році ніч, коли, за віруваннями християн західного обряду, і народився Ісус Христос у Вифлиємі. Воно є офіційним державним святом і вихідним днем у більш ніж ста країнах усього світу.

Читати повністю

Всі новини