+38 (04744) 3-20-50
Меню

Бакалавру

Нормативний курс вивчення мов  – це навчання, яке здійснюється з метою виконання вимог Державних стандартів щодо мовної освіти випускників вищих навчальних закладів, а також досягнення певного кваліфікаційного рівня володіння іноземною мовою відповідно до набутих комунікативних умінь. Нормативний курс включає вивчення студентами навчальних дисципліни “Іноземна мова за професійним спрямуванням” та “Українська мова за професійним спрямуванням”.

Зміст програми навчальної дисципліни спрямований на формування професійної комунікативної компетенції, яка розглядається як мовна поведінка, що є специфічною для академічного та професійного середовища, а також створює умови для досягнення студентами рівня володіння мовою В2 (“Незалежний користувач”) як цього вимагають Загальноєвропейські рекомендації (2001 р.)  відносно освітньо-кваліфікаційного рівня “бакалавр”.

Професійно-орієнтований напрям програми навчання вимагає інтеграції навчальної дисципліни “Іноземна мова” з професійно-орієнтованими та спеціальними дисциплінами навчального плану, на основі міждисциплінарних зв’язків, використовуючи іноземну мову як засіб систематичного поповнення своїх професійних вмінь та навичок.

По завершенні нормативного курсу студент має можливість оволодіти загальновживаною та професійно-орієнтованою іноземною мовою.

Щорічно на кафедрі української та іноземних мов проводяться олімпіади та конкурси з мов, участь в яких беруть найкращі студенти перших-других курсів усіх спеціальностей.

Як показує багаторічний досвід, проведення олімпіад  та конкурсів підвищує мотивацію студентів, підсилює змагальну складову навчального процесу, сприяє популяризації вивчення  мов серед студентів університету, готує їх до успішного спілкування на міжнародному рівні.

Останні новини

Участь викладача кафедри української та іноземних мов  Уманського національного університету садівництва  у заході-презентації «Стратегія розвитку позашкільної освіти»Читати повністю

Участь викладача кафедри української та іноземних мов Уманського національного університету садівництва у заході-презентації «Стратегія розвитку позашкільної освіти»

Читати повністю

Міжнародний день англійської мови Читати повністю

Міжнародний день англійської мови

23 квітня світ відзначає Міжнародний день англійської мови. Ця іноземна — одна з офіційних мов таких міжнародних організацій, як ООН, НАТО, ЮНЕСКО. Англійською розмовляють наука, бізнес, технології, освіта, торгівля, політика, економіка і релігія.

Читати повністю

Адаменко Катерина, студентка ІІ курсу факультету менеджменту, стала переможницею в номінації «За оригінальність творчих розмислів» у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)Читати повністю

Адаменко Катерина, студентка ІІ курсу факультету менеджменту, стала переможницею в номінації «За оригінальність творчих розмислів» у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)

Читати повністю

Всі новини