+38 (04744) 3-20-50
Меню

Кращі студенти

 

Cьомко Наталія ,

студентка І курсу факультету економіки та підприємництва

Переможець І етапу XVІІI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика


Катерина Адаменко ,

студентка ІІ курсу факультету менеджменту

 Переможець І етапу VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Анастасія Дубенко,

студентка 11-лг групи, ф-т лісового і садово-паркового господарства

Переможець олімпіади з німецької мови 

Яна Бленда,

студентка 11-ф групи, ф-т економіки та підприємництва

Переможець олімпіади з англійської мови 

 

Дмитро Вільчинський,

студент  11-о групи, ф-т економіки та підприємництва

Переможець Всеукраїнської студентської наукової конференції «Новітні технології в агрономії – проблеми та перспективні напрями студентських досліджень (до 125-річчя від дня народження видатного вченого В.Л. Симиренка)» (секція англійської мови)

Олена Василенко,

студентка  21-тм групи, ф-т менеджменту

Переможець Всеукраїнської студентської наукової конференції «Новітні технології в агрономії – проблеми та перспективні напрями студентських досліджень (до 125-річчя від дня народження видатного вченого В.Л. Симиренка)» (секція німецької мови)

Кіріл Козак,

студент 21-м групи, ф-т менеджменту

Переможець олімпіади з англійської мови 

Алла Демінська,

студентка  11-о групи, ф-т економіки та підприємництва

Переможець олімпіади з німецької мови

Юлія Ковбасюк,

студентка  21-тм групи, ф-т менеджменту

Переможець олімпіади з французької мови

Ілля Купрашвілі,

студент  12-а групи, ф-т агрономії

Переможець Всеукраїнської студентської наукової конференції «Новітні технології в агрономії – проблеми та перспективні напрями студентських досліджень (до 125-річчя від дня народження видатного вченого В.Л. Симиренка)» (секція англійської мови)

Ангеліна Ніколаєва,

студентка  11-зр групи, ф-т агрономії

Переможець Всеукраїнської студентської наукової конференції «Новітні технології в агрономії – проблеми та перспективні напрями студентських досліджень (до 125-річчя від дня народження видатного вченого В.Л. Симиренка)» (секція української мови)

 

Анастасія Крейтор,

студентка 41-з групи, ф-т менеджменту

Переможець олімпіади з української мови 

 

Марія Персюн,

студентка 21-т групи, інженерно-технологічний ф-т 

Переможець олімпіади з німецької  мови

 

 

Микола Драган,

студент 21-ім групи, інженерно-технологічний ф-т 

Переможець Всеукраїнської студентської наукової конференції, присвяченої 110-річчю від дня народження академіка АНУ і ВАСГНІЛ П.А. Власюка (секція англійської мови)

 

Альона Насальська,

студентка 21-сп групи, ф-т лісового і садово-паркового господарства

Переможець олімпіади з латинської мови 

 

 

Альона Свірідова,

студентка 11-о групи, ф-т економіки та підприємництва

Переможець конкурсу диктантів з українськкої мови 

 

 

Сніжана Швець,

студентка 31-з групи, ф-т менеджменту

Переможець І етапу XVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 

 

Валерія Кісєльова,

студентка 32-м групи, ф-т менеджменту

 Переможець Всеукраїнської студентської наукової конференції, присвяченої 110-річчю від дня народження академіка АНУ і ВАСГНІЛ П.А. Власюка (секція англійської мови)

 

 

Аліса Видаєва,

студентка 22-а групи, ф-т агрономії

Переможець Всеукраїнської студентської наукової конференції, присвяченої 110-річчю від дня народження академіка АНУ і ВАСГНІЛ П.А. Власюка (секція української мови) 

 

Останні новини

Всі новини