Остання редакція: 03 травня 2017

Всеукраїнська студентська наукова конференція

Секція англійської мови №3

30–31 березня 2016 року викладачами кафедри української та іноземних мов було  організовано і проведено Всеукраїнську студентську наукову конференцію «Новітні технології в агрономії – проблеми та перспективні напрями студентських досліджень (до 125-річчя від дня народження видатного вченого В.Л. Симиренка)». У роботі секцій української, англійської, німецької, французької та латинської мов взяло участь 82 студенти. Питання, що розглядалися, стосувалися майбутньої спеціальності студентів, проблем країнознавства й мовознавства. За результатами роботи визначені переможці в таких секціях:

Секція української мови

І місце – студ. 11-зр  групи Ніколаєва А.В. (керівник – доцент Каричковська С.П.)

ІІ місце – студ. 13-ас групи Косенко А.В. (керівник – ст. викладач Мовчан Л.В.)

ІІІ місце – студ. 21-м  групи Сорочинський І. О. (керівник – викладач Кобилянська В.О.)

Секція німецької, французької та латинської мов

І місце – студ. 21-тм  групи Василенко О.А. (керівник – викладач Паєвська М.В.)

ІІ місце – студ. 21-о  групи Вітенко О.І. (керівник – викладач Паєвська М.В.)

ІІІ місце – студ. 13-ас групи Василишен В.М. (керівник – ст. викладач Лазарєв О.В.)

Секція англійської мови №1

І місце – студ. підготовчого відділення Нкенгані Нельсон Мандела Атабонг (керівник – викладач Гончарук В.М.)

ІІ місце -  студ. 21-з групи Суслов В.С. (керівник – викладач Олійник О.О.)

ІІІ місце –  студ. 11-з групи Цистанов В. В. (керівник - доцент Фернос Ю. І.)

Секція англійської мови №2

І місце – студ. 11-о  групи Вільчинський Д.В. (керівник – викладач Кравчук І.О.)

ІІ місце – студ. 21-гр  групи Грибок К.О. (керівник – викладач Мельник Г.В.)

ІІІ місце – студ. 11-тм  групи Уманський Р.М. (керівник – доцент Бечко Я.В.)

Секція англійської мови №3

І місце – студ. 12-а групи Купрашвілі І. М. (керівник – доцент Комісаренко Н.О.)

ІІ місце – студ. 13-ас  групи  Гузовський О.М . (керівник – викладач Чучмій І.І.)

ІІІ місце – студ. 11-т  групи Дрозденко Л.В. (керівник – викладач Паєвська М.В.)