Остання редакція: 17 травня 2017

Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка

9 листопада 2016 року в Уманському національному університеті садівництва відбувся  І етап VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка, у якому взяли участь студенти усіх факультетів.

Учасники  конкурсу довели вміння володіти художнім словом на високому рівні, показали любов до рідного краю та, звичайно, вшанували пам’ять поета світового рівня – Великого Кобзаря.

Переможці конкурсу:

І місце – Гунько Наталія Віталіївна, студентка І курсу факультету економіки і підприємництва;

ІІ місце – Бойко Світлана Григорівна, студентка ІІІ курсу факультету менеджменту;

ІІІ місце – Кошовий Владислав Петрович, студент І курсу факультету агрономії, Кам’янченко Дмитро Ігорович, студент І курсу факультету агрономії.

Вітаємо переможців!