Остання редакція: 27 вересня 2018

ТЕМАТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ «МАНДРІВКА НАЙВІДОМІШИМИ ГОТЕЛЯМИ СВІТУ»

Сьогодні з’являється все більше можливостей для прихильників подорожування світом, а розвиток туризму набуває стрімкіших обертів. Розвиток туристичної сфери України є важливим напрямом національної економіки і культури та одним із важливих факторів підвищення міжнародного престижу країни. Саме тому вітчизняні заклади вищої освіти особливу увагу приділяють підготовці висококваліфікованих фахівців для туристичної індустрії.

26 вересня 2018 року у рамках тижня туризму на кафедрі української та іноземних мов Уманського національного університету садівництва було проведено тематичне заняття «Мандрівка найвідомішими готелями світу», у якому взяли участь студенти 21-гр групи під керівництвом викладачів Світлани Каричковської та Ірини Чучмій. Майбутні фахівці туристичної індустрії підготували та представили цікаві презентації та зробили огляд найпопулярніших світових готелів. Студенти мали можливість не тільки презентувати інформацію про особливості готельних комплексів високого рівня, а й поглибити лексичний запас з вивченої тематики, удосконалити навички монологічного та діалогічного мовлення, розширити кругозір. Позитивна та комфортна психологічна атмосфера заняття сприяла вільному та невимушеному спілкуванню усіх учасників. Переконані, що заняття сприятиме підвищенню інтересу до вивчення англійської мови та розумінню її важливості для фахівців сфери туризму.

Світлана Каричковська,

доцент кафедри української та іноземних мов