Остання редакція: 30 травня 2017

Участь викладачів у міжнародних конференціях

Протягом останніх кількох років вивчення іноземних мов стало не тільки засобом саморозвитку, а необхідністю. Знання мови відкриває перед нами більші можливості. Ще донедавна іноземна мова вивчалася лише в школі. А сьогодні батьки прагнуть розпочати навчання якомога швидше, адже дошкільний вік визнаний психологами найсприятливішим періодом для засвоєння нової інформації.

В рамках проекту програми Erasmus+ у м. Ефес (Туреччина) з 16 по 18 травня відбулася Міжнародна конференція «The International Conference on Teaching Languages to Young Learners». У її роботі взяла участь доцент кафедри української та іноземних мов Наталія Комісаренко.

Конференція надала можливість науковцям з різних країн світу поділитися досвідом та перспективами подальшої роботи з метою навчання дітей іноземній мові.