Остання редакція: 06 жовтня 2018

Важкими дорогами Черкащини з профорієнтацією

Традиційна інформаційно-роз’яснювальна робота як завжди проводиться відповідально і натхненно. Завданнями профорієнтації було розповісти про університет і запросити майбутніх випускників на День відкритих дверей, який відбудеться незабаром. У школах Черкаського району працювали викладачі Олег Лазарєв, Василь Кравченко і Людмила Пархоменко, керівником профорієнтаційної групи є Оксана Голодрига. Школи Черкаського району щиро вітали представників Уманського національного університету садівництва, одинадцятикласники з цікавістю слухали інформацію про університет, ставили запитання, дискутували, підтримували живе спілкування. Вчителі відверто розповідали про проблеми сучасної школи, цікавилися сьогоденням вищої освіти. Діалог між представниками університету, педколективами і учнями відбувся на позитивному рівні. Сучасні старшокласники вкотре демонструють свою обізнаність: всі знають про місто Умань і Уманський НУС, звичайно, і завдяки Інтернету, і з уст вчителів, знайомих, рідних. Але основним завданням сьогоднішніх старшокласників є успішне завершення навчання у школі, а потім не менш успішне проходження ЗНО. Бажаємо їм здоров’я, наснаги і звершення мрій. І, звичайно, у майбутньому побачити серед студентів Уманського національного університету садівництва. Сподіваємося, що ні демографічні прогалини, ні невідремонтовані дороги, ні інші негативні чинники, на які ми не в змозі вплинути, не завадять успішно провести вступну кампанію 2019.

Старший викладач

кафедри української та іноземних мов

О. В. Лазарєв