Остання редакція: 03 травня 2017

Застосування сучасного методу навчання co-teaching на заняттях з іноземної мови

Упродовж року студенти 1 та 2 курсів спеціальності “Туризм” мають можливість вивчати англійську мову працюючи на заняттях одночасно з двома викладачами. Такий метод навчання має назву “co-teaching” (“спільне викладання”) і є популярним за кордоном, а також набуває широкого застосування в нашій країні.

Спільне викладання полягає у тому, що 2 викладачі не лише працюють спільно на занятті зі студентами, вони також проводять спільне планування і організацію навчального процесу та оцінку знань студентів. Так 15 березня доцентом кафедри української та іноземних мов Яною Бечко та волонтером корпусу миру Ліндсі Чарльз було проведено чергове заняття зі студентами 2 курсу факультету менеджменту, спеціальності “Туризм” на тему “Типи туризму в Україні та США” на якому, вже за традицією, застосовувався метод навчання “co-teaching”. Студенти були активними, швидко реагували на зміну прийомів навчання, задавали додаткові запитання викладачам під час заняття. Вправи та завдання були підібрані для розвитку усіх видів мовленнєвої діяльності студентів, а саме говоріння, читання, аудіювання та письма. Безумовно, пріоритетним під час заняття був розвиток комунікативних навичок. Варто зауважити, що такі заняття є постійними і студенти швидко звикли до співпраці з двома викладачами під час процесу навчання, адже кожну пару вони мають можливість слухати носія мови, дізнаватися все більше і більше країнознавчих особливостей, що є надзвичайно важливим для студентів зазначеної спеціальності. Сподіваємося, що подвійне викладання принесе подвійний позитивний результат нашим студентам у вивченні англійської мови.