+38 (04744) 3-20-50
Меню
Остання редакція: 16 березеня 2016

Конкурси

Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Конкурс проводиться щорічно з 2000 року Міністерством освіти і науки України спільно з Лігою українських меценатів, Освітньою фундацією Петра Яцика із залученням центральних і місцевих органів виконавчої влади, а також громадськості , з метою сприяння утвердженню державного статусу української мови, піднесення її престижу серед учнівської молоді, виховання пошани до культури і традицій українського народу.

Серед студентів вищих навчальних закладів конкурс проходить у три етапи: вузівський, обласний, національний.

Конкурс організовує та проводить Міністерство освіти і науки України з метою стимулювання учнівської та студентської молоді до вивчення української мови і літератури, розвитку інших рідних мов в Україні.

Для студентів вищих навчальних закладів конкурс проходить у три етапи.

Завдання конкурсу мають складатися із трьох рівнів: мовного, літературного, творчого. Тематика творчих завдань має бути пов’язана з культурою, мораллю, духовними цінностями українського народу, які сприяють об’єднанню, формують почуття патріотизму, оптимізму й віри в щасливе майбуття Української держави, про яку мріяв і писав у своїх творах Тарас Шевченко. Вони повинні сприяти розкриттю не тільки мовних знань, практичних навичок, а й творчих здібностей учнів, студентів (поета, прозаїка).

Зразки завдань

Зразки завдань

Останні новини

Всі новини