+38 (04744) 3-20-50
Меню
Остання редакція: 16 березеня 2016

Конкурси

Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Конкурс проводиться щорічно з 2000 року Міністерством освіти і науки України спільно з Лігою українських меценатів, Освітньою фундацією Петра Яцика із залученням центральних і місцевих органів виконавчої влади, а також громадськості , з метою сприяння утвердженню державного статусу української мови, піднесення її престижу серед учнівської молоді, виховання пошани до культури і традицій українського народу.

Серед студентів вищих навчальних закладів конкурс проходить у три етапи: вузівський, обласний, національний.

Конкурс організовує та проводить Міністерство освіти і науки України з метою стимулювання учнівської та студентської молоді до вивчення української мови і літератури, розвитку інших рідних мов в Україні.

Для студентів вищих навчальних закладів конкурс проходить у три етапи.

Завдання конкурсу мають складатися із трьох рівнів: мовного, літературного, творчого. Тематика творчих завдань має бути пов’язана з культурою, мораллю, духовними цінностями українського народу, які сприяють об’єднанню, формують почуття патріотизму, оптимізму й віри в щасливе майбуття Української держави, про яку мріяв і писав у своїх творах Тарас Шевченко. Вони повинні сприяти розкриттю не тільки мовних знань, практичних навичок, а й творчих здібностей учнів, студентів (поета, прозаїка).

Зразки завдань

Зразки завдань

Останні новини

ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ЧИТАННЯЧитати повністю

ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ЧИТАННЯ

12 березня 2019 р. на кафедрі української та іноземних мов Уманського НУС відбулися Шевченківські читання, у яких взяли участь студенти І курсу університету та викладачі кафедри

Читати повністю

УЧАСТЬ ЗАВІДУВАЧА КАФЕДРИ У ПРЕЗЕНТАЦІЇ САЙТУ «SPEAK UKRAINIAN»Читати повністю

УЧАСТЬ ЗАВІДУВАЧА КАФЕДРИ У ПРЕЗЕНТАЦІЇ САЙТУ «SPEAK UKRAINIAN»

Завідувач кафедри української та іноземних мов Уманського національного університету садівництва Наталія Комісаренко відвідала презентацію сайту з вивчення української мови для іноземців «SPEAK UKRAINIAN», розробленого до Міжнародного дня рідної мови.

Читати повністю

Всі новини