+38 (04744) 3-20-50
Остання редакція: 17 вересня 2018

Тематика наукових інтересів викладачів кафедри

010U004499 Розвиток і удосконалення освіти та підвищення якості навчання в аграрному вищому навчальному закладі

Дослідження граматичних, семантичних та прагматичних особливостей різнорівневих одиниць в українській та іноземних мовах (Затверджено вченою радою факультету менеджменту, протокол  № 6 від 26.02. 2014)

Дослідження проблем професійної підготовки фахівців аграрного профілю  (Затверджено вченою радою факультету менеджменту, протокол № 6 від 26.02. 2014)

Удосконалення методики викладання мов у вищих аграрних навчальних закладах  (Затверджено вченою радою факультету менеджменту, протокол № 6 від 26.02.2014)

Канд. пед. н., доцент
Комісаренко Н.О. «Творча самореалізація студентів у позакласній роботі» (Затверджено на засіданні кафедри української та іноземних мов, протокол № 5 від 22.01.2014)

Канд. філол. н., доцент
Бечко Я. В. «Функціонування полісемантичних слів із термічним значенням у фразеологічному контексті (на матеріалі англійської, німецької та української мов)»

Канд.філол.н., доцент  Фернос Ю.І. «Ономастичний простір Черкащини». (Затверджено на засіданні кафедри української та іноземних мов, протокол № 3 від 29.10. 2015)
Канд. пед. н., ст. викладач
Лазарєв О.В. «Формування професійної комунікативної компетентності майбутніх фахівців аграрного профілю на засадах компетентнісного підходу» (Затверджено на засіданні кафедри української та іноземних мов, протокол № 5 від 22.01.2014)

Канд. пед. н., доцент
Каричковська С. П. «Підготовка майбутніх вчителів англійської мови в університетах України і Польщі (порівняльний аналіз)» (Затверджено на засіданні кафедри української та іноземних мов, протокол № 5 від 22.01.2014)

Викладач Чучмій І.І. «Особливості викладання німецької мови як другої іноземної у немовному ВНЗ» (Затверджено на засіданні кафедри української та іноземних мов, протокол № 5 від 22.01.2014 р.)

Викладач Олійник О.О. «Національно-культурний компонент семантики пареміологічних виразів» (Затверджено на засіданні кафедри української та іноземних мов, протокол  № 5 від 22.01.2014)

Канд. пед. н., ст. викладач  Мовчан Л.В. «Професійна підготовка бакалаврів сільського господарства в університетах Австралії» (Затверджено на засіданні кафедри української та іноземних мов, протокол  № 3 від 29.10. 2015)

Викладач  Косменюк В.І. «Інноваційні методи викладання української мови як іноземної» (Затверджено на засіданні кафедри української та іноземних мов, протокол № 6 від 16.03.2016 р.)

Канд. філол. н., ст. викладач Викладач Василик О.Б. «Мікротопонімія Уманщини XVII-XIX століття». (Затверджено на засіданні кафедри української та іноземних мов, протокол № 3 від 29.10. 2015)