30.10.2017
План заходів, присвячених святкуванню Дня української писемності та мовиЧитати повністю

План заходів, присвячених святкуванню Дня української писемності та мови

Кафедра української та іноземних мов запрошує усіх охочих долучитися до святкування Дня української писемності та мови!

30.10.2017
Співпраця зі школами Катеринопільського районуЧитати повністю

Співпраця зі школами Катеринопільського району

28 жовтня 2017 старший викладач кафедри української та іноземних мов Мовчан Л.В та старший викладач кафедри процесів, машин та обладнання агропромислового виробництва Петриченко Є.А. відвідали святковий концерт з нагоди відзначення 60-річчя ЗОШ №2 І-ІІ ст. м.Катеринопіль

23.10.2017
Участь старшого викладача кафедри української та іноземних мов у Міжнародній міждисциплінарній конференції «Сталий розвиток 2030» Читати повністю

Старший викладач кафедри української та іноземних мов, кандидат педагогічних наук Мовчан Людмила Володимирівна взяла участь у Міжнародній міждисциплінарній конференції «Сталий розвиток 2030» (International Interdisciplinary Conference «Sustainable Development 2030»), яка відбулася у Будапешті та Відні 16 – 17 жовтня 2017р.

21.10.2017
Участь кафедри української та іноземних мов у практично-виробничому етапі VII Всеукраїнської конференції «Менеджмент ХХІ століття: проблеми і перспективи»Читати повністю

19.10.2017
Участь кафедри української та іноземних мов у пленарному засідання VII Всеукраїнської науково-практичної конференції «Менеджмент ХХІ століття: проблеми і перспективи»Читати повністю