Остання редакція: 05 квітня 2018

Чиста традиція напередодні Великого Свята

Великий Четвер в народі ще називається Чистим. Очищати потрібно як навколишнє середовище, так і внутрішній світ людини. Настала довгоочікувана весна, зник сніг, і все навкруги аж проситься граблів, віників і ряден. Так, потрібно попрацювати, щоб навести лад і достойно підготуватися до свят.

На прибирання закріпленої території вийшли викладачі кафедри української та іноземних мов разом зі студентами факультету менеджменту 11 тм групи (куратор О. Лазарєв).

Не так просто упорядкувати ділянку перед 4 корпусом, адже вона у всіх на очах, та ще й дошка оголошень поруч – відповідальність подвоюється.

Всі ми від щирого серця чи за компанію прямуємо до європейських стандартів, але не потрібно забувати, що Європа не приїде до нас замітати, потрібно самим вчитися наводити лад у нашому житті і оточенні: бути культурними і шанобливими у відношенні один до одного і до довкілля.

Куратор 11 тм групи О. Лазарєв