Остання редакція: 20 червня 2017

Французька прогулянка Софіївкою

Вже стало традиційним проведення останнього практичного заняття з французької мови на ІІ курсі факультету менеджменту спеціальності «Туризм» у дендрологічному парку «Софіївка». Такий захід проводиться в рамках теми «Моя майбутня професія».

Викладач кафедри української та іноземних мов Олег Лазарєв провів заключне заняття у 21 тм групі з метою ознайомлення студентів з основними об’єктами та екскурсійними маршрутами парку французькою мовою. Студенти активно і творчо працювали протягом заняття: вивчали екскурсійний маршрут і відмічали найвідоміші об’єкти французькою мовою, розвивали іншомовну компетенцію, реалізовували міжпредметні зв’язки, розвивали загальноосвітні навички. Під акорди гітари виконували пісні французькою мовою.