Остання редакція: 02 грудня 2023

І етап Всеукраїнської студентської олімпіади на кафедрі української та іноземних мов

На кафедрі української та іноземних мов Уманського національного університету садівництва відбувся  І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з української, англійської та французької мов. Свої знання із дисциплін демонстрували студенти усіх факультетів і спеціальностей.

За підсумками робочих груп журі визначено переможців:

Українська мова

І місце     11-кн група Григоренко Уляна  (викладач Каричковська С. П., кандидат педагогічних наук, доцент)

ІІ місце    14-а група Молодийчук Андрій (викладач Мовчан Л. В., кандидат педагогічних наук, доцент)

ІІІ місце  11-т група Гоцуляк Анна (викладач Суліма Л. В.)

Англійська мова

І місце      21-кн група Павленко Вадим (викладач Фернос Ю. І., кандидат філологічних наук, доцент)

ІІ місце     21-кн група Гончар Арсеній (викладач Фернос Ю. І., кандидат філологічних наук, доцент)

ІІІ місце    13-а група Уманець Ростислав (викладач Чучмій І. І.)

Друга іноземна мова (французька)

І місце       21-тм група Немикіна Марія (викладач Лазарєв О.В., кандидат педагогічних наук, доцент)

ІІ місце      21-тм група Коваленко Аліна (викладач Лазарєв О.В.,кандидат педагогічних наук,  доцент)

ІІІ місце   21-тм група Михайловська Аліна, Медведюк Єлизавета (викладач Лазарєв О.В., кандидат педагогічних наук, доцент)

Колектив кафедри дякує всім учасникам!!! Бажаємо успіхів і подальших перемог!

Доцент кафедри української та іноземних мов
Яна Бечко