Остання редакція: 03 травня 2017

Кафедра української та іноземних мов радо вітає волонтера Корпусу Миру Ліндсі Чарльз

Викладацький склад кафедри української та іноземних мов поповнила волонтер з  Корпусу Миру  Ліндсі Чарльз. Викладачі кафедри розпочали активну співпрацю з  Ліндсі. Наразі Ліндсі відвідала деякі заняття викладачів кафедри та познайомилася зі студентами, з якими буде працювати протягом наступних років. Студенти виявили неабияке зацікавлення у спілкуванні з волонтером. За ініціативи доцента кафедри Бечко Я.В. та волонтера Ліндсі Чарльз відбулося перше засідання мовного гуртка English Speaking Club, у якому взяли участь  студенти 1 курсу факультету менеджменту, спеціальності “Туризм”. До засідання долучились доцент кафедри Фернос Ю.І. та викладачі кафедри Кравчук І.О., Мельник Г.В. та Кобилянська В.О.. Темою засідання було обрано “Визначні місця США та України”, яка є надзвичайно цікавою та актуальною для студентів даного напряму підготовки. Під час засідання гуртка викладачі та студенти поділилися на дві команди, а наш волонтер підготувала завдання на перевірку знань студентів та викладачів про деякі визначні місця Сполучених Штатів Америки. Завдання виявилися надзвичайно захоплюючими, адже учасники не лише вдосконалювали знання іноземної мови, а також розширювали свої знання  з країнознавства. Студенти також підготувались до засідання і описували визначні місця України, які варто було б відвідати Ліндсі. Комунікабельність та ерудованість волонтера дозволили учасникам показати всі свої набуті знання та навички спілкування англійською мовою. Атмосфера була дуже приємна і наші студенти та волонтер домовилися про тему наступного засідання мовного гуртка. Ми впевнені, що співпраця з волонтером не лише сприятиме вивченню англійської мови, а також розширить кругозір студентів.

Доцент кафедри української

та іноземних мов Бечко Я.В.