Остання редакція: 30 травня 2017

Науковий семінар "Актуальні проблеми методики викладання мов у ВНЗ”

26 травня 2017 року на кафедрі української та іноземних мов відбувся міжкафедральний науковий семінар “Актуальні проблеми методики викладання мов у ВНЗ”. Організаторами заходу стали кафедра української та іноземних мов Уманського національного університету садівництва та кафедра іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Під час роботи семінару розглядалися психолого-педагогічні та методичні проблеми викладання іноземних  мов у вищих навчальних закладах, було заслухано та обговорено 30 теоретичних доповідей та презентацій методичних розробок. Учасники обговорили сучасні методи та прийоми, що використовуються у процесі викладання іноземних мов та поділилися власним практичним досвідом їх застосування. Колектив кафедри української та іноземних мов щиро вдячний усім учасникам семінару за цікаві та змістовні доповіді та їх жваве обговорення, адже обмін досвідом – це завжди корисно.