Остання редакція: 04 квітня 2018

НАУКОВИЙ СЕМІНАР “ПРОБЛЕМИ МЕТОДИКИ ВИКЛАДАННЯ МОВ У ВНЗ”

Сучасний викладач – це той, хто не лише навчає своїх студентів, а й постійно навчається сам. Хороший викладач завжди в пошуку. Навчання іноземних мов потребує особливого підходу до вибору засобів, методів та прийомів навчання. 4 квітня 2018 року на кафедрі української та іноземних мов відбувся науковий семінар “Проблеми методики викладання мов у ВНЗ”. Під час роботи семінару розглядалися психолого-педагогічні та методичні проблеми викладання іноземних  мов у вищих навчальних закладах, було заслухано та обговорено наукові доповіді викладачів. Викладачі також презентували методичні розробки та обговорили актуальність їх використання під час викладання іноземних мов на різних спеціальностях та факультетах. Наукові доповіді учасників семінару були цікавими та змістовними. Деякі доповіді викликали жваве обговорення, адже обмін досвідом – це завжди корисно. Крім того, учасники семінару обговорили та поділилися власним практичним досвідом застосування різних методів та прийомів навчання. Щиро дякуємо доповідачам за корисну та цікаву інформацію!

Доцент кафедри української та іноземних мов,

кандидат філологічних наук Яна Бечко