Остання редакція: 21 серпня 2020

Вітання з ювілеєм!

Кафедра української та іноземних мов відзначає сьогодні ювілей вельмишановної Наталії Комісаренко, завідувачки кафедри, кандидата педагогічних наук, доцента і над усе чудової людини та прекрасної жінки. У своєму житті наша ювілярка має багато здобутків. Це відома жінка в університеті та міській громаді, знана педагогиня і визнана науковиця,  мудра та талановита керівниця, ніжна та чуйна мати та бабуся, найкраща дружина та неперевершена господиня. Наша кафедра із задоволенням і творчим натхненням працює під керівництвом Наталії Олександрівни, вона завжди поруч із нами у радощах і негараздах, від неї ми отримуємо неабиякі підтримку та розуміння. Відомий крилатий вислів наголошує на тому, що справжнього начальника від Бога підлеглі не бояться, а, насамперед, бояться його підвести. І справді, здорова атмосфера колективу, а ще коли він переважно жіночий, залежить виключно від мудрої дипломатичності керівника. Завдяки Наталії Олександрівні на нашій кафедрі усі рівні перед відповідальністю і роботою, а головне, у нашому невеликому колективі відсутня будь-яка упередженість у людських і професійних стосунках. Ми відверто пишаємося, що нашу кафедру очолює Наталія Олександрівна Комісаренко! Порушуючи традицію, не будемо перераховувати кількість наукових публікацій та їхнє значення, а також не наголошуватимемо на визначному, поважному числі ювілею, а просто і від щирого серця привітаємо нашу дорогу Наталію Олександрівну з Днем її прекрасного ювілею і побажаємо чудових звершень, творчої наснаги, міцного здоров’я та Божої благодаті!

Давно вже людство визнає,

Що не старіють наші душі.

Виходить, так воно і є,

Що молодість ніщо не рушить!

Як озирнутися назад,

Таке лиш уві сні насниться!

Та, незалежно від посад,

Душа – невѝчерпна криниця!

Роки гравюрами висять:

Життєві, наукові, виробничі.

Для Вас – нехай собі летять!

Всього лише по двадцять тричі!

У Вас палкий енергії заряд,

І юний блиск в очах іскриться!

І будьте ще багато літ підряд

Такі, як в двадцять чи у тридцять!

То скільки Вам сьогодні – шістдесят?

Чи п’ятдесят? Чи, може тридцять?

Так, не літа нам варто рахувать,

Рахунки ті – такі пусті дрібниці!

Тож хай завжди Вас утіша

Спів соловʼїний та курлик лелечий!

Хай сонцем повниться душа,

Бо ювілей Ваш – навіть ще не вечір!

Бажаємо не знати лиха й бід,

Не відати ні смутку, ні печалі,

І хай іще багато мирних літ

Вас надихають лише світлі далі!

Що Вам ще можна побажати?

Роки щасливо хай летять,

Пісні красиві та крилаті,

Для Вас завжди нехай звучать!

Всі хочуть, щоб Ви посміхались,

Щоб квіти всі для Вас цвіли,

Добро щоб люди дарували,

А Ваші мрії всі збулись!