Остання редакція: 03 березеня 2023

Освітня подорож до Сербії

25 лютого 2023 р. у м. Белград (Сербія) відбулася конференція «Recharge your ELT Batteries» за сприяння Регіонального відділу англійської мови (RELO) при Посольстві США. У рамках події відбулося 9 інтерактивних семінарів, метою яких було дати нові ідеї та практичні поради щодо викладання англійської мови. Ця унікальна подія дала можливість зустріти американських фахівців із викладання англійської мови та колег із освітніх закладів Сербії.

Завдяки команді RELO Ukraine захід відвідали 6 випускників програми OPEN з України. Це вчителі шкіл та викладачі університетів із різних регіонів України. Однією із учасниць була доцент кафедри української та іноземних мов Уманського НУС Юлія Фернос. Такі події дають можливість розвиватися професійно, спілкуватися з колегами, обмінюватися досвідом та знаходити нових друзів.  Дякуємо команді RELO Ukraine за підтримку!