Остання редакція: 17 жовтня 2018

ПЕРСПЕКТИВНА СПІВПРАЦЯ І ДАВНЯ ДРУЖБА

Сьогодні досить популярним є зв’язок усіх ланок сучасної освітньої системи України. Середня школа має бути міцним плацдармом для подальшої університетської освіти. Саме школа диктує зараз визначні прерогативи для вищої освіти.

Особливої уваги потребує співпраця університету зі школами, зокрема міста Умані. Завідувачка кафедри української та іноземних мов Уманського національного університету садівництва, кандидат педагогічних наук, доцент Наталія Комісаренко вже тривалий час традиційно підтримує ділові і дружні зв’язки зі школою № 8 нашого міста. У школі систематично проводиться профорієнтаційна робота з випускними класами, надається шефська допомога, проводяться різні види культурно-організаційної, виховної та роз’яснювально-інформаційної роботи.

Нещодавньою подією була робота з майбутніми випускниками школи № 8 під час проведення свята Дня відкритих дверей в Уманському НУС. Сподіваємося, що багато хто зі старшокласників стануть нашими абітурієнтами.

Педагогічний колектив, батьки та учні школи зацікавлені такою співпрацею, яка безперечно приносить свої плоди.

Завідувач кафедри української та іноземних мов,

доцент Комісаренко Н. О