Остання редакція: 20 жовтня 2022

Секційне засідання на кафедрі української та іноземних мов у рамках XII Всеукраїнської науково-практичної конференції «Менеджмент ХХІ століття: проблеми і перспективи»

20 жовтня 2022 р. на факультеті менеджменту Уманського НУС відбулася

ХII Всеукраїнська науково-практична конференція «Менеджмент XXI століття: проблеми та перспективи».

Викладачі кафедри української та іноземних мов активно долучилися до цієї наукової події, зокрема у рамках конференції на кафедрі було проведено секційне засідання, під час якого було обговорено новітні тенденції філології, методики та педагогіки вищої школи, актуальні проблеми науково-практичної підготовки фахівців, що сприятиме підвищенню ефективності навчального процесу.

Викладачами кафедри для обговорення були запропоновані такі теми:

Комісаренко Н. О. Формування творчої особистості в процесі підготовки фахівців аграрного профілю

Чучмій І. І. Навчання студентів іноземної лексики за професійним спрямуванням в аграрних закладах вищої освіти України

Фернос Ю. І. Соціально-емоційне навчання

Каричковська С. П. Екологічна освіта – складова стратегії сталого розвитку

Бечко Я. В. Діалект і соціолект як варіанти мови

Мовчан Л. В. Персоналізоване навчання у вищих закладах освіти

Лазарєв О. В. Дистанційне та онлайн викладання іноземних мов в аграрному ЗВО

Олійник О.О. Особливості викладання граматичного аспекту мови у немовних ЗВО

Суліма Л. В. Чистота мовлення – обов’язковий складник професійної культури сучасного менеджера

Під час роботи секції викладачі кафедри обмінялися науковою інформацією, ідеями та підходами, а також узагальнили результати досліджень проблематики системи вищої освіти України.

.

Доцент кафедри української та іноземних мов

Яна Бечко