Остання редакція: 03 травня 2017

Секційні засідання студентської наукової конференції

5 квітня на кафедрі української та іноземних мов відбулися секційні засідання студентської наукової конференції приуроченої 160-річчю від народження видатного садівника В. В. Пашкевича. Загалом на кафедрі працювало 5 секцій: 3 секції англійської мови, секція німецької та французької мов і секція української мови. У роботі секцій взяли участь 74 студенти. Питання, що розглядалися, стосувалися майбутньої спеціальності студентів, проблем країнознавства й мовознавства. Студенти підготували презентації та доповіді на визначену тематику іноземними мовами. Учасники конференції мали змогу не лише збагатити свій словниковий запас з англійської, німецької та французької мов, однак також розширити свої знання у різних наукових сферах та більш детально вивчити певні аспекти своєї майбутньої професійної діяльності. У засіданні секцій взяли участь студенти усіх курсів та спеціальностей нашого університету, а також аспірант кафедри овочівництва Яценко В’ячеслав, який презентував доповідь стосовно свого наукового доробку, а також на власному прикладі надихнув студентів продовжувати свої наукові дослідження.

За результатами роботи секційних засідань на кафедрі української та іноземних мов визначені переможці в таких секціях:

Секція української мови

І місце –студ. 11-сп групи Поліщук О. О. (керівник – к.філол. н., викладач Василик О.Б.)

ІІ місце – студ. 11-лг групи Кєн А. О. (керівник – к.філол. н., викладач Василик О.Б.)

ІІІ місце – студ. 11-лг групи Іщук Н. С. (керівник – к.філол. н., викладач Василик О.Б.)

Секція німецької та французької мов

І місце – студ. 21- тм  групи Сьомін А. В. (керівник – викладач Паєвська М.В.)

ІІ місце – студ. 11-сп групи Поліщук О.О. (керівник – викладач Паєвська М.В.)

ІІІ місце – аспірант кафедри овочівництва Яценко В.В. (керівник – к.п.н., старший викладач Лазарєв О.В.)

Секція англійської мови №1

І місце – студ. 1-м групи Лашко К.О. (керівник – викладач Олійник О.О.)

ІІ місце   студ. 31-з групи Суслов В.С. (керівник – викладач Олійник О.О.)

ІІІ місце –  студ. 11–зм групи Чиженко М.О. (керівник - к . пед. н., доцент Каричковська С.П.)

Секція англійської мови №2

І місце – студ. 11-ім групи Чудай С.П. (керівник – викладач Чучмій І.І.)

ІІ місце – студ. 11-ім групи Аргат І.В. (керівник – викладач Чучмій І.І.)

ІІІ місце – студ. 11-а групи Жильов В. С. (к.п.н., доцент Комісаренко Н.О.)

Секція англійської мови №3

І місце –  студ. 21-м групи Гончаренко К. Ю. (керівник – викладач Мельник Г.В.)

ІІ місце – студ. 11-ф групи Коцуренко Ю.В. (керівник – к.філол.н., доцент Фернос Ю.І.)

ІІІ місце – студ. 41-з групи Белім А.С. (керівник – викладач Мельник Г.В.)

Колектив кафедри української та іноземних мов дякує усім учасникам секційних засідань за проведену кропітку роботу і бажає студентам надалі продовжувати працювати у різних сферах науки, адже саме від нас залежить розвиток науки нашої держави.