Остання редакція: 24 квітня 2019

СЕКЦІЙНІ ЗАСІДАННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ НАУКОВОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ

На сучасному етапі важливим завданням реформування вітчизняної системи вищої освіти є інтеграція у Європейський науковий простір. Саме тому одним із засобів формування висококваліфікованих фахівців є студентська наукова робота.

Традиційно в Уманському національному університеті садівництва відбулася Всеукраїнська студентська наукова конференція, цьогоріч приурочена до 175-річчя рідної Alma mater.

Юні науковці представили актуальні доповіді, що розкривали проблеми та специфіку спеціальностей кожного з шести факультетів університету.

Після закінчення пленарного засідання учасники конференції продовжили роботу у секціях, де мали змогу детальніше обговорити ключові проблеми та можливі шляхи їх вирішення.

Загалом на кафедрі української та іноземних мов працювало 4 секції: 2 секції англійської мови, секція української мови та секція французької мови. У роботі взяли участь 62 студенти, серед яких переможцями стали:

Секція української мови

І місце – студ. 11-тз групи Мокроус В.А. (керівник – ст. викладач Мовчан Л.В.)

ІІ місце – студ. 13-аг групи Прокопченко В.В. (керівник – ст. викладач Василик О.Б.)

ІІІ місце – студ. 11-т групи Ляшенко Ю.Ю. (керівник – доцент Каричковська С.П.)

Секція англійської мови № 1

І місце – студ. 11-е групи Білокур А.І. (керівник – викладач Чучмій І.І.)

ІІ місце – студ. 11-тм групи Куцик К.С. (керівник – доцент Фернос Ю.І.)

ІІІ місце – студ. 21-м групи Хлівненко Е.В. (керівник  –  викладач Олійник О.О.)

Секція англійської мови № 2

І місце – студ. 12-а групи Несвята А.В. (керівник – доцент Комісаренко Н.О.)

ІІ місце – студ. 14-а групи Жерехова А.І. (керівник – викладач Чучмій І.І.)

ІІІ місце – студ. 12-а групи Дриган А.В. (керівник – викладач Олійник О.О.)

Секція французької мови

І місце – студ. 21-тм групи Харченко Д.А. (керівник – доцент Лазарєв О.В.)

ІІ місце – студ. 21-тм групи Лисенко І.О. (керівник – доцент Лазарєв О.В.)

ІІІ місце – студ. 21-тм групи Слєпоконь А.В. (керівник – доцент Лазарєв О.В.)

Колектив кафедри української та іноземних мов щиро вдячний усім учасникам конференції і бажає подальшої плідної праці на науковій ниві!

Світлана Каричковська,

доцент кафедри української та іноземних мов