Остання редакція: 15 жовтня 2018

СПІВПРАЦЯ КАФЕДРИ УКРАЇНСЬКОЇ ТА ІНОЗЕМНИХ МОВ ЗІ ШКОЛАМИ МІСТА УМАНІ

12 жовтня до Уманського національного університету садівництва завітали учні десятого класу Уманської загальноосвітньої школи № 1.

Після змістовної презентації про всі факультети нашого університету майбутні вступники мали змогу особисто відвідати різні кафедри, переглянути наукові та навчальні доробки, поспілкуватися з викладачами та студентами, які надали вичерпну інформацію про навчання та студентське дозвілля.

Варто зауважити, що школярі були дуже зацікавлені, задавали багато запитань про умови навчання та перспективи подальшого працевлаштування. Сподіваємося, що нашим гостям сподобалася екскурсія нашим університетом і нам вдалося поділитися доброзичливою та дружньою атмосферою студентського та викладацького колективу Уманського національного університету садівництва.

Доцент кафедри української та іноземних мов,

к. філол. наук Яна Бечко