Остання редакція: 25 квітня 2018

Студентська наукова конференція на кафедрі української та іноземних мов

Вже традиційним щовесни стало проведення студентської наукової конференції. На секційних засіданнях студенти презентують результати свого наукового дослідження. Вдвічі більше відповідальності відчуває студент під час презентації своєї доповіді іноземною мовою. Однак самій презентації передує кропітка робота. Студентам необхідно підібрати тему свого наукового дослідження зі сфери своєї спеціальності і представити результати на загал іноземною мовою. Для цього необхідно на високому рівні володіти граматичними аспектами іноземної мови, мати достатній лексичний запас, вдало застосовувати мовленнєві звороти для того, щоб утримувати зацікавлення слухача, крім того необхідно пам’ятати про фонетичні особливості певної іноземної мови, інтонацію, паузи, тощо. Саме завдяки співпраці викладача і студента можна досягти гідного результату.

Так і цього року студенти різних спеціальностей під пильним керівництвом своїх викладачів іноземних мов підготувалися до студентської наукової конференції. Саме така праця дозволила нашим майбутнім науковцям зрозуміти важливість вивчення української, англійської, німецької, французької мов, адже неможливо презентувати свої наукові доробки без знання мови. І лише грамотний, з точки зору мови, виклад наукового матеріалу дозволить науковцю зайняти достойне місце у світовій науці.

Колектив кафедри української та іноземних мов вдячний усім учасникам студентської наукової конференції за плідну працю і переконаний, що це лише початок у досягненнях майбутніх науковців. Адже наша робота показала, що вивчення української та іноземних мов надзвичайно важливе, саме граматично коректно побудовані речення, багатий словниковий запас дозволить сприйняти Вас як грамотного науковця у світовій науці.

Канд.філол.наук, доцент Бечко Яна Валеріївна