Остання редакція: 21 квітня 2023

СТУДЕНТСЬКА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ НА КАФЕДРІ УКРАЇНСЬКОЇ ТА ІНОЗЕМНИХ МОВ

Наукова робота студентів є однією зі складових навчального процесу в університеті і є основою формування висококваліфікованих фахівців.

20 квітня 2023 року в Уманському національному університеті садівництва традиційно відбулася Всеукраїнська студентська наукова конференція, цьогоріч приурочена 100-річчю від дня народження українського вченого в галузі агрономії, професора Івана Маркіяновича  Карасюка. До конференції долучилися студенти різних факультетів, а наукові дослідження та презентації виявились змістовними, різноплановими і ґрунтовними. Крім того, студенти секцій іноземних мов презентували свої наукові доробки іноземними мовами, що, безумовно, сприяє удосконаленню мовленнєвих навичок усіх учасників.

У роботі конференції взяли участь 70 доповідачів, презентувавши результати своїх наукових здобутків на секційних засіданнях та 4 студенти подали до друку тези доповідей конференції у Збірник студентських наукових праць університету.

На кафедрі української та іноземних мов була організована робота 4 наукових секцій:

Секція української мови (керівник секції – доцент Мовчан Л.В.)

Секція англійської мови (керівник секції – викладач Олійник О.О.)

Секція Другої іноземної мови (керівник секції – доцент Лазарєв О.В.)

Секція Іноземної мови (за професійним спрямуванням) (керівник секції – доцент Бечко Я.В.).

Серед учасників були відзначені доповіді: Юлії Олійник – 11-с (науковий керівник – викладач Олійник О.О.), Дмитра Лайтана – 11-зм (науковий керівник – викладач Чучмій І.І.), Яни Ткаченко 11-с (науковий керівник з української мови – доцент Мовчан Л.В., з іноземної мови – викладач Олійник О.О.), Ангеліни Ткач 11-лг (науковий керівник – викладач Чучмій І.І.), Євген Клюєв – 21-тм (науковий керівник - доцент Лазарєв О.В.),  Світлана Устенко – 41 тм (науковий керівник - доцент Лазарєв О.В.), Діна  Муковіз - 11-е (науковий керівник - викладач Сулима Л.В.).

Колектив кафедри дякує усім учасникам за активність і ґрунтовну підготовку до наукової події і бажає натхнення і подальших здобутків у майбутній науковій діяльності!

Яна Бечко, доцент кафедри української та
іноземних мов