Остання редакція: 26 травня 2017

Свято останнього дзвоника у школах міста

26 травня 2017 року доцент кафедри української та іноземних мов Яна Бечко і викладач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Олексій Коваленко відвідали свято останнього дзвоника в Уманській ЗОШ №1 та від імені усього професорсько-викладацького складу Уманського національного університету садівництва привітали випускників з цією хвилюючою подією. Теплі слова та спогади вчителів створили надзвичайно зворушливу атмосферу. Попереду у випускників вибір професії та незабутні студентські роки. Тож бажаємо випускникам здійснення усіх планів та задумів, адже саме вони є майбутнім, надією та опорою нашої нації.

На урочисту лінійку в Уманську ЗОШ №8  завітала доцент кафедри української та іноземних мов Наталія Комісаренко. Від імені науково-педагогічних працівників та студентів УНУС вона привітала вчителів та учнів зі святом.  Наталія Олександрівна побажала успіхів випускникам школи, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів: «Нехай знання, отримані у школі, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть досягти омріяних вершин у вашій майбутній діяльності».