Остання редакція: 05 листопада 2019

Свято української пісні

«А пісня – це душа. З усіх потреб потреба.

Лиш пісня в серці ширить межі неба,

На крилах сонце сяйво їй лиша.

Чим глибша пісня, тим ясніш душа.»

Іван Драч

У рамках святкування Тижня української мови, приуроченого Дню української писемності та мови, 5 листопада 2019р. кафедра української та іноземних мов Уманського НУС провела Свято української пісні «Наповним піснею наш край квітучий». У святкуванні взяли участь усі кафедри факультету менеджменту.

Кафедра соціально-гуманітарних дисциплін розпочала свято піснею «Червона рута» (студенти 21-м групи, куратор Пітель Н. Я.).

Кафедра публічного управління та адміністрування представила веселу пісню «А мій милий вареничків хоче» (студенти 21-пб групи, куратор Дяченко М.І.).

Кафедра української та іноземних мов інсценізувала жартівливу пісню «Ти казала в понеділок» (студенти 21-тм групи, куратор Чучмій І. І.).

Кафедра готельно-ресторанної справи та туризму представила пісню «Ой під вишнею, під черешнею» (студенти 11-гр групи, куратор Малюга Л. М., 11-тм Саковська О. М.).

Кафедра менеджменту завершила свято піснею «Ой устану ранесенько» (студенти 21-м групи, куратор Пітель Н. Я.).

Під час свята проводилися змагання: хто впізнає пісню за першими акордами, хто продовжить рядок з пісні, хто найбільше назве пісень, які починаються зі слів «Ой…». Свято пройшло в дружній і теплій атмосфері.

Українська пісня, як сльоза очищає душу; як свята молитва, сповіщає, пронизує;  цілюща, як материнське молоко, бо живе в ній наш родовід, в ній живе наша прекрасна Україна. Кажуть, допоки живе мова, то живе народ, а якщо лине пісня народу,то живе історія і культура.

«Солов’їний голос у моєї пісні,

І козацька думка, й щирість, доброта.

Бережемо пісню, пісню українську,

Бо вона, як мати, рідна і свята!»

ст. викладач, к. пед. н.,

Людмила Мовчан