Остання редакція: 07 жовтня 2024

Участь доцента кафедри української та іноземних мов Яни Бечко у лінгвістичній школі «ПОТЕБНЯНСЬКИЙ КОЛЕГІУМ» (друга сесія)

З 23 по 27 вересня 2024 року доцент кафедри української та іноземних мов Яна Бечко взяла участь у другій сесії ПОТЕБНЯНСЬКОГО КОЛЕГІУМУ — п’ятиденній лінгвістичній школі, організованої Інститутом мовознавства ім. О. О. Потебні НАН України. Метою наукової події було ознайомити філологів з останніми здобутками мовознавчої науки. Протягом п’яти днів учасники мали можливість прослухати лекції провідних вчених-лінгвістів та обговорити найбільш дискусійні питання. Варто зауважити, що учасники активно долучалися до обговорень, ставили запитання лекторам і висловлювали свої думки і погляди стосовно проблемних аспектів. Щира подяка Інституту мовознавства ім. О. О. Потебні НАН України за надану можливість долучитися до змістовних, актуальних і цікавих лекцій та взяти участь у жвавих обговореннях, адже такі наукові зустрічі надихають на подальшу наукову роботу та досягнення!!!

Яна Бечко, доцент кафедри української та іноземних мов