Остання редакція: 02 квітня 2018

УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ УКРАЇНСЬКОЇ ТА ІНОЗЕМНИХ МОВ У МЕТОДИЧНИХ ТРЕНІНГАХ

Запорукою успішності викладача є постійне самоудосконалення та саморозвиток. 30 березня 2018 року викладачі кафедри української та іноземних мов взяли участь у тренінгах в межах Всеукраїнської наукової конференції “Теоретико-методичні засади вивчення англійської мови (партнерство школи й університету)”, що відбулися в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини.

Тренінги були організовані за темами “Using authentic materials in teaching” (Модератор: Тамара Глазунова, Вінницький державний педагогічний університет, кандидат педагогічних наук, доцент) та “Basic principles of language assessment and testing” (Модератор: Вікторія Кобилянська, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, викладач). Під час тренінгів викладачі обмінялися досвідом у викладанні англійської мови, поділилися новими прийомами та методами навчання іноземних мов, обговорили ефективність використання автентичних матеріалів та основні принципи оцінювання студентів на заняттях з іноземної мови. Ми щиро вдячні нашим колегам – викладачам факультету іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, співорганізаторам конференції та модераторам тренінгів за запрошення, теплий прийом та обмін досвідом у викладанні іноземних мов.