Остання редакція: 12 липня 2023

УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ УКРАЇНСЬКОЇ ТА ІНОЗЕМНИХ МОВ У МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ CORPORATE WELL-BEING AS THE ENERGY OF BUSINESS (Естонія)

29 червня 2023 року науково-педагогічні працівники кафедри української та іноземних мов Наталія Комісаренко, Яна Бечко, Ірина Чучмій, Лариса Суліма взяли участь у 3-й Міжнародній конференції “Корпоративний добробут як енергія бізнесу”, яка проходила в м. Пусі, Естонія.

В рамках конференції було проведено майстер-клас відомого бізнес-тренера, доктора психологічних наук, професора Ірини Бурлакової. Доповіді учасників та практичні приклади були дуже цікавими та актуальними, адже мінливий світ вимагає нових підходів в організації бізнесу в періоди змін, кризи та вимушеної дистанційної роботи.

Підняті і розкриті проблеми викликали жваві обговорення та дискусії і отриманий досвід і нові знання безумовно будуть враховані в організації освітнього процесу.

Усі учасники конференції отримали сертифікати.

Яна Бечко, доцент кафедри української та іноземних мов