Остання редакція: 03 травня 2017

Участь викладачів у семінарі «Find Your Own Way of Teaching English»

Протягом квітня 2017 року освітня компанія Pearson проводила серію семінарів у рамках туру, присвяченому 20-річчю Pearson в Україні. У м. Київ відбувся семінар «Find Your Own Way of Teaching English» для викладачів, які викладають англійську мову у вищих навчальних закладах та на мовних курсах, який відвідала викладач кафедри української та іноземних мов Ірина Чучмій.
Семінар  проводили тренери Анна Колбучевська, Марек Єдрика та Майкл Хадсон. Вони ознайомили присутніх із електронними ресурсами Pearson, технологіями ефективного вимірювання прогресу знань студентів та забезпеченням об’єктивного оцінювання їх знань та умінь.
Присутні мали можливість відвідати виставку та ознайомитись з багатим та різноманітним  асортиментом навчальної літератури  Dinternal-Book. Участь у семінарі надала нового досвіду щодо викладання англійської мови в університеті.
Дякуємо команді Pearson в Україні за надану можливість!