+38 (04744) 3-20-50
Меню
Остання редакція: 22 червня 2021

Участь завідувача кафедри української та іноземних мов Уманського НУС, доцента Наталії Комісаренко у Міжнародній науковій конференції у м. Варна (Болгарія)

02-05 червня відповідно до Переліку наукових конференцій МОН з проблем вищої освіти та науки на 2021 рік відбулася XVI Міжнародна наукова конференція «Стратегія якості в промисловості і освіті».

Конференція відбулася на базі ТУ м. Варна (Болгарія) за участі представників відомих українських та болгарських університетів.

Метою конференції було обговорення проблем організації навчального процесу в університетах України та країн ЄС.

У ході дискусії розглядалися питання акредитації та ліцензування послуг освіти в країнах ЄС, освітні напрями наукових досліджень, розширення міжнародного обміну викладачами та студентами, а також психолого-педагогічні аспекти організації навчального процесу в умовах євроінтеграції.

У роботі конференції взяла участь завідувач кафедри української та іноземних мов Уманського НУС, доцент Наталія Комісаренко з доповіддю «Stages of the transformation of the quality assurance system of higher education in Ukraine». Тема доповіді викликала жваве обговорення.

За підсумками роботи конференції буде опубліковано збірник статей з присвоєнням міжнародного індексу ISBN.

 

Завідувач кафедри української та іноземних мов,

доцент Наталія Комісаренко