Остання редакція: 23 квітня 2021

ВСЕУКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ 2021 НА КАФЕДРІ УКРАЇНСЬКОЇ ТА ІНОЗЕМНИХ МОВ

Студентська наукова робота є невід’ємною складовою процесу навчання та одним із засобів формування компетентних висококваліфікованих фахівців.

22 квітня 2021 року в Уманському національному університеті садівництва традиційно відбулася Всеукраїнська студентська наукова конференція, цьогоріч приурочена 150-річчю від дня народження видатного вченого і педагога у галузі бджільництва Іполіта Івановича Корабльова.

Наш університет має багату історію тож дуже корисним видається ознайомлення студентів, особливо першокурсників, з історією життя та результатами наукової діяльності видатних вчених які працювали в університеті.

Ця традиційна подія у науковому житті нашого навчального закладу об’єднала студентську молодь всіх факультетів та їх викладачів, які активно долучилися до роботи.

Враховуючи те, що сучасні реалії постійно вносять певні корективи у наше життя конференцію було зорганізовано у дистанційному режимі за допомогою платформи Zoom. Формат відеоконференції надав учасникам змогу не лише вербально представити свої наукові здобутки, але й водночас став справжнім майданчиком для жвавої наукової дискусії, спільного перегляду й плідного обговорення наданих презентацій, що розкривали актуальні проблеми та специфіку спеціальностей кожного з шести факультетів університету.

Цього року на кафедрі української та іноземних мов працювало 4 секції: 2 секції англійської мови, секція української мови та секція французької та латинської мов.

У роботі конференції взяли участь 64 доповідачі, презентувавши результати своїх наукових здобутків на секційних засіданнях та 9 студентів подали до друку тези доповідей конференції у Збірнику студентських наукових праць університету. Серед 73 студентів виокремлено учасників, які представили найкращі доповіді:

Секція української мови

І місце – студ. 11-м групи Мережко Н.О. (науковий керівник – доцент Каричковська С.П.)

ІІ місце – студ. 11мб-пб групи Квятковська В.В. (науковий керівник – доцент Каричковська С.П.)

ІІ місце – студ. 11мб-пб групи Криворучко А.В. (науковий керівник – доцент Каричковська С.П.)

ІІІ місце – студ. 11-м групи Цимбалюк Д.А. (науковий керівник – доцент Каричковська С.П.)

ІІІ місце – студ. 11-м групи 11-ек групи Груша Л.Є. (науковий керівник – старший викладач Колесник О.Б.)

Секція англійської мови № 1

І місце – студ. 11- нз групи   Москаленко Є.В. (керівник – викладач Чучмій І. І.)

ІІ місце – студ. 11- тек групи   Долженко П.С. (керівник – викладач Чучмій І.І..)

ІІІ місце – студ. 11- ім групи  Штонь М.А. (керівник  –  викладач Чучмій І.І.)

Секція англійської мови № 2

І місце – студ. 11-ім Заєць М.М. (керівник – доцент Комісаренко Н. О.)

ІІ місце – студ. 31-м групи Кашоїда Я.В. (керівник – доцент, ст. викладач Мовчан Л.В.)

ІІІ місце – студ. 21-тм групи Устенко С.П (керівник – доцент Комісаренко Н.О.)

Секція французької та латинської мов

І місце – студ. 21-тм групи Устенко С. П. (керівник – доцент Лазарєв О.В.)

ІІ місце – студ. 21-тм групи Шаргородська К. О. (керівник – доцент Лазарєв О. В.)

ІІІ місце – студ. 11мб-філ групи Явіц О. В. (керівник – доцент Лазарєв О. В.)

Незважаючи на карантинні заходи й унеможливлення очної зустрічі, тепла та невимушена атмосфера спілкування під час відеоконференції стала міцною запорукою подальшого наукового розвитку.

Колектив кафедри української та іноземних мов щиро дякує усім учасникам за активну участь у роботі конференції, зичить натхнення на майбутні наукові звершення!

Ірина Чучмій,

викладач кафедри української та іноземних мов