Остання редакція: 16 жовтня 2018

Яблучний туризм

Цьогоріч Бог і Земля наша щедра дали нам багатий урожай яблук. Милують око яскраві кольори різних сортів на деревах і під деревами. Обважніле гілля не в змозі витримати смачний, налитий живильним соком яблучний дар. В Уманському НУС з давніх-давен стало традиційним усім гуртом збирати урожай земних плодів. Така праця важлива і благородна для будь-якої спеціальності.

Студенти факультету менеджменту активно беруть участь у зборі врожаю яблук у садах університету. Після святкових вихідних трудову естафету підтримали студенти ІІ курсу зі своїми кураторами.

Добре попрацювали і студенти 21 тм групи з куратором Олегом Лазарєвим. Працювалося легко, весело і натхненно. Студенти продемонстрували зорганізованість, працьовитість і відповідальність. Платформи з контейнерами швидко наповнювались запашними свіжими яблуками. Попереду ще три трудових дні, а далі за навчання, бо воно головне.

Ст. викладач кафедри    української та іноземних мов

Лазарєв О. В