Остання редакція: 30 серпня 2024

Юлія Фернос – фасилітатор курсу TESOL Methodology, розробленого Університетом Меріленду, США

Доцент кафедри української та іноземних мов Уманського національного університету садівництва, Юлія Фернос, виступила одним із 25 фасилітаторів з різних країн на 5-тижневому онлайн-курсі TESOL Methodology (MOOC), розробленому Університетом Меріленду, США. Маючи власний досвід проходження цього курсу у форматі GOC, Юлія не лише поділилася своїми знаннями та навичками, але й стала справжнім лідером думок для викладачів із усього світу.

Завдання фасилітатора полягало в тому, щоб створити інтерактивне середовище для обміну досвідом та ідеями. Юлія Фернос організовувала онлайн-дискусії та надавала зворотний зв’язок учасникам. Завдяки її зусиллям, учасники курсу не тільки збагатили свої теоретичні знання, але й отримали практичні інструменти для впровадження інноваційних методів у власній педагогічній діяльності.

Участь у курсі TESOL Methodology як фасилітатора стала для Юлії Фернос не лише можливістю поділитися своїм досвідом, а й цінною нагодою для професійного зростання. Взаємодія з колегами з різних країн дозволила їй почерпнути нові ідеї та підходи до викладання англійської мови, що, безумовно, позитивно вплине на її подальшу педагогічну діяльність.

Представляючи українську освіту на міжнародній арені, Юлія Фернос продемонструвала високий рівень професіоналізму та інноваційного підходу до викладання англійської мови. Її участь у курсі TESOL Methodology стала важливим кроком у напрямку інтеграції української освіти в глобальний освітній простір та сприяла підвищенню престижу Уманського НУС.