Остання редакція: 03 травня 2017

Застосування комунікативних ігрових технологій на заняттях з іноземної мови

10 квітня 2017 року викладачем кафедри української та іноземних мов Оленою  Олійник та волонтером Корпусу миру Ліндсі Чарльз була проведена рольова гра на тему «Handling high-risk insurance cases» зі студентами ІІІ курсу факультету менеджменту. Основна мета рольової гри полягала у активізації мовленнєвої діяльності та тренуванні професійних навичок спілкування.   Оскільки це було заключне заняття по темі, були вдало застосовані комунікативні  ігрові технології для повторення  і закріплення вивченого лексичного та граматичного матеріалу.

У формі рольової гри студенти вирішували конкретні проблемні ситуації засобами іноземної мови. Студенти у невеликих групах намагалися знайти спільне рішення, яке вони повинні були обґрунтувати в заключній дискусії. Тому використання комунікативної гри дозволило активізувати вивчений мовний матеріал у мовленнєвих ситуаціях, які моделюють реальний процес спілкування.

Заняття було насиченим та цікавим.