Остання редакція: 26 жовтня 2021

Завершився І етап Всеукраїнської студентської олімпіади

23 жовтня 2021 р. на кафедрі української та іноземних мов Уманського національного університету садівництва завершився  І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з української, англійської та французької мов. Свої знання із дисциплін демонстрували студенти усіх факультетів і спеціальностей.

За підсумками робочих груп журі визначено переможців:

21мб-гр

Чумак Яна Юріївна (викладач Мовчан Л. В., кандидат педагогічних наук, доцент)

11мб-о

Войтих Анна Володимирівна (викладач Каричковська С. П., кандидат педагогічних наук, доцент)

11-ім

Вітвицький Кирило Олександрович (викладач Колесник О. Б., кандидат філологічних наук, старший викладач)

21 мб- гр

Явіц-Маліновська Олеся В'ячеславівна (викладач Мовчан Л. В., кандидат педагогічних наук, доцент)

11-т

Шкіндер Назар Олександрович (викладач Чучмій І. І.)

11- кн

Клімович Максим Віталійович (викладач Фернос Ю. І., кандидат філологічних наук, доцент)

Французька мова

21-тм