Остання редакція: 03 травня 2017

Зустріч викладачів Уманського НУС з учнями шкіл Черкаського району

Відбулася зустріч викладачів Уманського національного університету садівництва з учнями випускних класів шкіл Черкаського району. Викладачі познайомилися з майбутніми абітурієнтами та надали їм вичерпну інформацію про правила прийому до Уманського національного університету садівництва, про спеціальності за якими в навчальному закладі здійснюють підготовку студентів, про перспективи подальшого працевлаштування після завершення навчання в нашому вузі. Зустріч відбулася в позитивній атмосфері. Майбутні абітурієнти були дуже активні, задавали багато запитань стосовно особливостей студентського життя  та переваги навчання в нашому університеті. Під час візиту були підписані договори про співпрацю зі школами зазначеного району. Нові знайомства завжди відкривають нові перспективи та можливості. Доценти Бечко В.П., Пархоменко Л.А. і старший викладач Лазарєв О.В. висловлюють щиру вдячність директорам та колективам шкіл за співпрацю.