Остання редакція: 20 листопада 2018

ЗВ'ЯЗОК ІЗ РІДНОЮ ШКОЛОЮ

Студент 11-тм групи факультету менеджменту Сарданов Антон відвідав рідну Вільшанську загальноосвітню школу, що на Кіровоградщині, щоб поділитися враженнями про нові сторінки свого життя. Приємно було пройтися коридорами рідної школи, зустрітися з улюбленими вчителями та друзями. А скільки спогадів про насичені будні та веселі свята зі шкільного життя! Майбутні абітурієнти з особливим інтересом слухали розповідь колишнього випускника своєї школи, а зараз студента Уманського національного університету садівництва факультету менеджменту спеціальності «Туризм». Він розповів про свій факультет та про можливості, які відкриває в майбутньому його спеціальність, та, звичайно, про цікаве, сповнене подіями студентське життя. Школярі активно розпитували про особливості навчання, ставлення викладачів до студентів, вартість навчання, життя у гуртожитку, можливість закордонного стажування та інше. Таке спілкування земляків у невимушеній атмосфері рідної школи видається цікавим, корисним та значно розширює можливості вибору майбутньої професії.

Особлива подяка класному керівникові Яременко Риммі Андріївні за чуйність, терпіння та підтримку своїх учнів на різних етапах їхнього життя.

Студент 11 т-м групи Сарданов Антон

Куратор групи Чучмій І.І.